لزوم تسریع در روند اجرای پروژه های مسکن محرومین استان
ساخت 2000 واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند و فاقد سرپناه روستایی استان از مهرماه سال گذشته در دستور کار قرار دارد.

ساخت 2000 واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند و فاقد سرپناه روستایی استان از مهرماه سال گذشته در دستور کار قرار دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در جلسه ای که به منظور بررسی پیشرفت فیزیکی ساخت مسکن محرومین و در راستای تامین مسکن برای خانواده های نیازمند و فاقد سرپناه مناسب در سطح روستاهای استان تشکیل شد از ساخت 2 هزار واحد مسکونی برای خانواده هاینیازمند روستایی استان خبر داد.

آقای امیری گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که بین سازمان برنامه و بودجه کشور، بنیاد مسکن کشور و استانداری منعقد گردیده ساخت 2 هزار واحد مسکونی روستایی از مهرماه سال گذشته در سطح روستاهای استان آغاز شده است. معاون استاندار اظهار داشت: جامعه هدف ما خانوارهای دارای واحدهای مسکونی غیر مقاوم و در معرض خطر و خانوارهای محروم فاقد مسکن مناسب و ساکن در روستاها می باشند. وی در ادامه تصریح کرد: تسریع در اجرای پروژه ها و به بهره برداری رسیدن همه این واحدها در شهریور ماه سال جاری ضروری است.

معاون امور عمرانی استاندار در ادامه بر پیگیری جهت تمدید تفاهم نامه منعقده و اخذ سهمیه هر چه بیشتر در جهت تامین مسکن محرومین استان تاکید نمود.

گودرز امیری خاطر نشان کرد: در جهت جبران خسارت وارده به پروژه های روستایی در سطح استان اعتبار مورد نیاز برای اجرای 373 پروژه از محل اعتبارات مربوط به سیلاب 98 تامین و بنیاد مسکن بایستی طوری عمل نماید که همه پروژه ها در هفته دولت به بهره برداری برسند.

در این جلسه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز گزارشی از روند پیشرفت فیزیکی تامین مسکن محرومین موضوع تفاهم نامه فی مابین و پروژه های تامین اعتبار شده از محل اعتبارات جبران خسارات وارده از سیلاب سال گذشته ارائه نمود.

تاریخ:
1399/04/09
تعداد بازدید:
108
منبع:
Powered by DorsaPortal