✅ خروج مرغ زنده و بسته‌بندی از خرم‌آباد ممنوع است

✨ فرماندار خرم‌آباد : هرگونه فعالیت برای خروج مرغ زنده و بسته‌بندی شده از این شهرستان ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

🔸 طولابی روز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه در جلسه ستاد تنظیم بازار افزود: هرگونه عرضه و توزیع مرغ به صورت خارج از شبکه توزیع در محل کشتارگاهها ممنوع و خروج مرغ به هر صورتی از این شهرستان غیرقانونی است که نیروی انتظامی باید بر این موضوع نظارت بیشتری داشته باشد.

🔸 فرماندار خرم آباد اضافه کرد: در تامین مرغ مورد نیاز شاهد مشکلاتی در سطح شهرستان هستیم که هنوز برطرف نشده است.

🔸 طولابی ادامه داد: برخی ناشی از مشکلات کل کشور و برخی ناشی از شیوه توزیع در شهرستان است که طی روزهای اخیر با تشدید نظارت ها شیوه توزیع تا حدودی بهتر شده است.

🔸 وی اظهار داشت: دستگاه های نظارتی باید به این موضوع بیشتر توجه و نظارت ها را در گلوگاههای بازار، مرغداری ها،کشتارگاهها، توزیع و عرضه در بین عاملان عمده و خرده فروش تشدید کنند.

🔸 فرماندار خرم آباد با بیان اینکه بسیج، سپاه و اصناف در این زمینه همکاری جدی دارند خاطرنشان کرد: باید از نیروهای بسیج برای نظارت بر خرده فروشی ها استفاده شود تا بتوان بخشی از مشکلات فعلی را حل کرد که در این زمینه سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در صورت نیاز به نیروی نظارتی می تواند با سپاه استان هماهنگ باشد.

🔸 وی خاطرنشان کرد: در شرایط عادی، مصرف روزانه مرغ در خرم آباد ۳۰ تا ۴۰ تن است اما اکنون بالای ۱۰۰ تن کشتار می شود که به دلیل افزایش تقاضا جوابگوی نیاز نیست بنابراین باید نظارت و کنترل جدی در حوزه توزیع صورت گیرد.

🔸 طولابی همچنین به فرارسیدن ماه مبارک رمضان نیز اشاره کرد و گفت: باید مواد پروتئینی و اقلام اساسی مردم به میزان مورد نیاز تامین شود تا در این ماه مردم با مشکل مواجه نشوند.

🔸 وی تاکید کرد: در خصوص نظارت بر فعالیت های صنفی در ماه مبارک رمضان نیز باید اقدامات جدی انجام شود و همه دستگاههای متولی آمادگی لازم را داشته باشند تا در برخورد با تخلفات اقدام قاطع  صورت گیرد.

🔸 فرماندار خرم‌آباد شناسایی عوامل سودجو، دلال و واسطه ها را که در شرایط بحرانی سواستفاده می کنند ضروری دانست و اظهار داشت: باید با قاطعیت با این افراد برخورد شود.

✨ چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ ؛

🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرم آباد

b_300_0_16777215_00_images_daaaaa.jpeg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید