✅ پذیرش گردشگر نوروزی با بهبود وضعیت کرونایی

🔸 فرماندار خرم‌آباد با بیان اینکه در محور جنوبی شهرستان اکیپی از راهنمایی و رانندگی ورود و خروج‌ها را کنترل می‌کند، گفت: افراد غیربومی تنها در صورت انجام امور اضطراری آن هم با ارائه مستندات قادر به ورود هستند.

🔸 جعفر طولابی با اشاره به اعمال محدودیت‌های تردد در شهرستان، اظهار کرد: به دلیل شیوع گسترده کرونا در خوزستان، منع تردد به سمت این استان بر اساس پلاک خودروها کنترل می‌شود.

🔸 وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیروهای پلیس در مرزهای لرستان به خوزستان مستقر هستند، رفت‌وآمدها در آزادراه خرم‌زال نیز کنترل و از ورود پلاک‌های غیربومی به استان خودداری می‌کنند.

🔸 فرماندار خرم‌آباد با بیان اینکه در محور جنوبی شهرستان اکیپی از راهنمایی و رانندگی ورود و خروج‌ها را کنترل می‌کند، افزود: افراد غیربومی تنها در صورت انجام کاری اضطراری آن هم با ارائه مستندات قادر به ورود هستند.

🔸 طولابی بیان داشت: تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح همچنان برقرار است، ضمن اینکه این محدودیت تا پایان سال برقرار بوده و با وضعیت شیوع کرونا در شهرستان ممکن است پس از عید نیز ادامه یابد.

🔸 وی با اشاره به اعمال برخی محدودیت‌ها برای ایام نوروز نیز گفت: به دلیل شیوع کرونا همانند سال‌های قبل قادر به پذیرش گسترده گردشگر و مهمان نخواهیم بود و بسته به وضعیت، میزان گردشگر پیش‌بینی خواهد شد.

🔹 فرمانداری شهرستان خرم آباد

b_300_0_16777215_00_images_e416.jpeg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید