فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/08/20
نامزدهاي انتخاباتي طرفداران خود را به رعايت قانون توصيه كنند نامزدهاي انتخاباتي طرفداران خود را به رعايت قانون توصيه كنند
جعفر طولابي روز يكشنبه در شوراي اداري شهرستان با اشاره به برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي در دوم اسفندماه امسال افزود: داوطلبان بايد بر مبناي قانون حركت كرده و اين مهم را در تمامي مراحل انتخابات رعايت كنند.

وي با تاكيد بر حفظ فضاي همدلي و مشاركت حداكثري در انتخابات تصريح كرد: طرفداران نامزدها نيز بايد به دور از هرگونه ايجاد تنش، تنها براي كانديداي مورد نظر خود تبليغ كرده و ار فعاليت هاي ضدتبليغي اجتناب نمايند.

وي رسانه ها را ركن ديگر انتخابات برشمرد و ادامه داد: اصحاب رسانه بايد از ايجاد التهاب در فضاي انتخاباتي جلوگيري كنند چراكه نبايد امنيت جامعه و آسايش مردم را با حركات جنجالي به خطر انداخت.

وي اضافه كرد: انتخابات يك پروژه ملي و حيثيتي براي نظام است و همه وظيفه دارند مقدمات برگزاري سالم و شكوهمند اين رويداد مهم را به بهترين نحو فراهم كنند تا تمامي جريانها، احزاب مختلف و تشكل هاي سياسي در اين راستا حضور داشته باشند.

طولابي تمامي اين موارد را در گرو وحدت و همدلي دست اندركاران انتخابات و اقشار مختلف دانست و گفت: حفظ بي طرفي و عدم جانبداري مديران دولتي و افراد فعال در برگزاري اين رويداد سياسي موجب جلب اعتماد مردم و مشاركت حداكثري آنها مي شود.

وي تبعيت از راهبردهاي نظم جمهوري اسلامي در برگزاري انتخابات را ضروري دانست و بيان كرد: نبايد كمترين شائبه اي از ناحيه مجريان در برگزاري انتخابات ايجاد شود و مردم بايد مطمن شوند از آراي آنها صيانت خواهد شد.

فرماندار خرم آباد تاكيد كرد: بر اساس ماده 11 قانون انتخابات، دستگاه هاي دولتي مكلف هستند بر اساس درخواست استاندار، فرماندار و بخشدار امكانات مورد درخواست و نيروي انساني را براي برگزاري هرچه بهتر انتخابات در اختيار قرار دهند.

طولابي با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتي تصريح كرد: نبايد اجازه داد افرادي از امكانات دولتي سواستفاده كرده و از اين شرايط، بهره برداري خاص كنند چراكه به جانبداري و يا تقابل با نامزدها متهم مي شوند.

لرستان 9 نماينده در خانه ملت دارد كه حوزه انتخابيه خرم آباد و چگني 2 نفر است.
تعداد بازدید : 66
Powered by DorsaPortal