فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/07/07
اتخاذ تمهيدات لازم براي برگزاري مسابقه فوتبال خيبر خرم آباد و سپاهان اصفهان اتخاذ تمهيدات لازم براي برگزاري مسابقه فوتبال خيبر خرم آباد و سپاهان اصفهان
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، اسد عبداللهي با اشاره به برگزاري جلسه شوراي تامين شهرستان با موضوع برگزاري مسابقه بين تيم هاي خيبر خرم آباد و سپاهان اصفهان در چارچوب مسابقات فوتبال جام حذفي كشور، گفت: با توجه به پخش مستقيم اين ديدار از رسانه ملي، تماشاگراني كه در ورزشگاه حاضر مي شوند، ضمن رعايت رسم ميهمان نوازي، معرف فرهنگ استان و شهرستان به كل كشور باشند.
فرماندار خرم آباد تصريح كرد: نيروهاي امنيتي، انتظامي و يگان ويژه، وظيفه برقراري نظم و امنيت داخل و محيط پيراموني ورزشگاه و همچنين ورود و خروج تماشاگران و اعضاي هر دو تيم را بر عهده خواهد داشت.
وي ادامه داد: در راستاي برگزاري هر چه بهتر اين رويداد مهم ورزشي، تاكيدات لازم به دستگاه هاي خدمات رسان از جمله اورژانس 115، آتش نشاني، شهرداري، آب، برق و مخابرات ابلاغ شده تا ضمن اعزام تيم هاي تخصصي و كارشناسي به ورزشگاه، اقدامات لازم را مد نظر قرار دهند.
عبداللهي افزود: همچنين پليس راهور شهرستان موظف است در راستاي تسهيل در تردد وسائط نقليه در قبل، حين و بعد از مسابقه، نسبت به تدوين طرح ترافيكي ويژه اين مسابقه اقدام لازم را معمول دارد.
رئيس شوراي تامين شهرستان خرم آباد سپس اذعان داشت: ورود هر گونه اشيا و وسايل ممنوعه از جمله بطري آب، اشياء تيز و برنده، محترقه و آتش زا و هر وسيله اي كه قابليت پرتابي دارد، به ورزشگاه ممنوع است و تماشاگران در اين خصوص همكاري لازم را با عوامل اجرايي بعمل آورند.
فرماندار خرم آباد در پايان خاطر نشان ساخت: ورود به ورزشگاه فقط مختص به تماشاگراني است كه بليط بازي را تهيه كرده اند و سايرين از مراجعه به محل برگزاري مسابقه خودداري نمايند.
تعداد بازدید : 43
Powered by DorsaPortal