فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/05/26
آزادگان مروجان فرهنگ ايثار و مقاومت هستند  آزادگان مروجان فرهنگ ايثار و مقاومت هستند
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، اسد عبداللهي در اين مراسم كه پيش از ظهر امروز به همت بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان و موسسه فرهنگي پيام آزادگان نمايندگي لرستان در تالار شهيد آويني مجتمع فرهنگي و هنري ارشاد خرم آباد برگزار شد، گفت: فرهنگ زيربناي تمام حوزه هاست و تجليل از مقام شامخ آزادگان ترويج فرهنگ ايثار و مقاومت است.
فرماندار خرم آباد تصريح كرد: دوران دفاع مقدس شناسنامه درخشان انقلاب اسلامي است و اگر رشادت، ايثار و مقاومت هاي شهداء، جانبازان و آزادگان نبود شايد امروز در كشور شاهد اين امنيت و آرامش نبوديم.
وي ادامه داد: شرايط امروز كشور بسيار سخت تر و دشوارتر از دوران دفاع مقدس است زيرا دشمن پس از تحميل يك جنگ هشت ساله، به قدرت نظامي ما پي برد و از همين روي جنگ و تحريم اقتصادي را در پيش گرفت.
عبداللهي اذعان داشت: كليد عبور كشور از اين گردنه دشوار همان فرهنگ ايثار و مقاومتي است كه آزادگان بزرگترين مروجان آن هستند و براي هميشه در تاريخ ماندگار خواهند بود.
فرماندار خرم آباد در پايان خاطر نشان ساخت: نظام مقدس جمهوري اسلامي در پاسداشت رشادت ها و ايثار آزادگان، خدمات بسياري را به اين عزيزان ارائه نموده تا .پاسخگويي خدمات ايشان باشد
4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal