فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/05/23
برخورد قاطع با اخلالگران بازار مرغ در خرم آباد  برخورد قاطع با اخلالگران بازار مرغ در خرم آباد
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، در اولين ساعات بامداد چهارشنبه بيست و سوم مرداد ماه سال جاري، اسد عبداللهي، فرماندار به همراه مجتبي ملكشاهي، معاون توسعه و برنامه ريزي فرمانداري خرم آباد به صورت سرزده از مَبادي خروجي و همچنين تعدادي از مراكز صنعتي كشتار مرغ در شهرستان بازديد كردند.
فرماندار خرم آباد در جريان اين بازديد گفت: پيرو مصوبه آخرين جلسه ستاد تنظيم بازار شهرستان مقرر گرديده كه خروج بدون مجوز مرغ از شهرستان ممنوع و مرغداران در وحله نخست، موظف به تامين نياز مصرف كنندگان داخلي باشند.
عبداللهي تصريح كرد: متاسفانه با توجه به كمبود مرغ در برخي شهرستان ها و استان هاي همجوار، فروشندگان مرغ زنده با همكاري تعدادي از كشتارگاه ها، نسبت به خروج بدون مجوز و غير قانوني مرغ از شهرستان و فروش آن به قيمت بالاتر اقدام مي كنند كه به دنبال شناسايي و برخورد قانوني لازم و قاطعانه با اين افرادي هستيم كه آرامش بازار را بهم ميريزند.
وي تاكيد كرد: هر يك از كشتارگاه ها و مرغداري هاي كه در اين روند غير قانوني مشاركت داشته باشند، پلمپ و صاحبان آنان به مراجع قضايي معرفي مي گردند.
فرماندار مركز استان اذعان داشت: تمام مَبادي خروجي شهرستان به صورت بيست و چهار ساعته توسط پليس راهور و عوامل نظارتي كنترل مي شود تا امكان خروج بدون مجوز مرغ از شهرستان به صفر برسد.
عبداللهي در پايان خاطر نشان ساخت: با توجه به وظيفه ذاتي ادارات كل صنعت، معدن و تجارت، دامپزشكي، جهاد كشاورزي، تعزيرات و همچنين اصناف در خصوص مديريت و برنامه ريزي توليد و نظارت بر توزيع و فروش اين كالاي اساسي در بازار، هر گونه سهل انگاري در خصوص اين موضوع متوجه دستگاه هاي مذكور است و بايد جوابگوي مردم و افكار عمومي باشند.
4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal