فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/05/17
پيام تبريك فرماندار خرم آباد به مناسبت روز خبرنگار پيام تبريك فرماندار خرم آباد به مناسبت روز خبرنگار
ن والقلم و ما يسطرون
دانش و آگاهي، بزرگترين سرمايه ي انسان است كه در طول اعصار گذشته همچون يك راهنما و راهبر، بشر را از فراز و فرودهاي تاريخ خود عبور داده و به عصر حاضر رسانده است. در عصر كنوني گستره ي دانش و علم بشر آنچنان گوناگون و گسترده شده كه جوامع انساني را به هم نزديك و فاصله ها را كوتاه كرده است.
بي شك يكي از تاثيرگذارترين اقشار جامعه كه در عصر كنوني به عنوان مناديان آگاهي، پله هاي نخست فرآيند توسعه و پيشرفت جوامع انساني را بنا نهاده و مسير ترقي هر ملتي را هموار مي كنند، خبرنگاران و روزنامه نگاران اند كه با ايثار و رشادت بي بديل خود، همواره در خط مقدم وقايع و اتفاقات حضور داشته تا در كوتاه ترين زمان ممكن اطلاعات و اخبار آن را در اختيار افكار عمومي قرار دهند.
در تقويم كشور ما، 17 مرداد ماه، سالروز شهادت شهيد رسانه محمود صارمي، به عنوان روز خبرنگار نامگذاري شده تا به اين بهانه تلاش هاي اين عزيزان تكريم و بر ارزش و اهميت نقش خبرنگاران و روزنامه نگاران در تحولات كشور تاكيد گردد.
اينجانب بر خود واجب مي دانم ضمن گراميداشت ياد و خاطره ي شهداي عرصه خبر و رسانه، تلاش ها و اقدامات جامعه ي رسانه اي استان لرستان و شهرستان خرم آباد را ارج نهاده و براي تمامي فعالان اين عرصه آرزوي سلامتي و موفقيت داشته باشم.
4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal