فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/05/08
همكاري دولت و ستاد هاي مردمي در جريان سيل لرستان به خوبي مشهود بود همكاري دولت و ستاد هاي مردمي در جريان سيل لرستان به خوبي مشهود بود
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، اسد عبداللهي در جريان آيين تجليل از عوامل ستاد هاي مردمي كمك به سيل زدگان استان كه شامگاه سه شنبه هشتم مرداد ماه به همت انجمن هنارس و دفتر امور اجتماعي استانداري لرستان در تالار شهيد آويني مجتمع فرهنگي و هنري ارشاد خرم آباد برگزار شد، گفت: خدمات دولت و ستادهاي مردمي در راستاي خدمت رساني به سيل زدگان غير قابل انكار است و اين همكاري نمود و ظهور نوع دوستي بود.
اسد عبداللهي افزود: اينكه حضور و خدمات موثر دولت و مسئولين استان در جريان سيل اخير كمرنگ جلوه داده شود بي انصافي است و همانگونه كه دولت همواره از مردم و ستادهاي مردمي به عنوان بازوي تنوانمند خود نام مي برد، سازمان هاي مردم نهاد نيز بايد بدانند كه دولت هيچگاه از مردم جدا نبوده و نيست.
وي تصريح كرد: در جريان سيل، اگر اطلاع رساني و پيشگيري هاي موثر مجموعه دولت و دستگاه هاي اجرايي استان نبود، شايد شاهد تلفات جاني اسفناكي مي بوديم كه خوشبختانه با آگاهي و اقدام به موقع خدمتگذاران مردم، اين واقع تلخ به وقوع نپيوست.
فرماندار خرم آباد اذعان داشت: مردم ما همواره در تمام صحنه ها همراه نظام جمهوري اسلامي بوده اند، به عنوان نمونه طي جنگ تحميلي اگر حضور مردم در صحنه نبود شايد حركت انقلاب در آغاز راه ناتمام مي ماند.
عبداللهي در پايان خاطر نشان ساخت: بخش هاي زيادي از خسارات سيل در شهرستان از جمله در بحث زير ساخت ها با برنامه ريزي هاي صورت گرفته، جبران شده ولي كار هنوز تمام نشده و با بهره گيري از تمام ظرفيت هاي موجود به دنبال حل كامل مشكلات هستيم.
1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal