فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/04/26
اختصاص اعتبارات ويژه به جامعه عشايري از محل ارزش افزوده اختصاص اعتبارات ويژه به جامعه عشايري از محل ارزش افزوده

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، اسد عبداللهي در جلسه شوراي عشايري شهرستان كه پيش از ظهر چهارشنبه بيست و ششم تير ماه و با حضور گودرز اميري معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري لرستان و اعضاي اين شورا در منطقه گُلُم سبز بخش زاغه برگزار شد، گفت: خوشبختانه در طول چهل سال گذشته و به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي وضعيت معيشتي عشاير بهبود يافته است.
فرماندار خرم آباد افزود: در حوزه راه هاي دسترسي و ايل راه ها و همچنين در خصوص مسائل بهداشتي و امكانات رفاهي گرچه همچنان با نواقصي مواجه هستيم اما وضعيت از گذشته بهتر شده است.
وي تصريح كرد:شيوه زندگي عشاير نيز همچون جوامع شهري و روستايي در حال تغيير و تحول است، و نكته مثبت اينجاست كه تمايل به اين شيوه زندگي افزايش يافته است.
عبداللهي اضافه كرد: در طول سالهاي 96 و 97 اعتباري نزديك به پانزده ميليارد ريال از محل ارزش افزوده به جامعه عشايري شهرستان اختصاص يافت كه از طريق آن بخشي از مشكلات اين جامعه مرتفع گرديد.
فرماندار خرم آباد در پايان خاطر نشان ساخت: طي سيلاب به وقوع پيوسته در پايان سال گذشته و ابتداي سال جاري، بخشي از ايل راه هاي عشايري دچار خسارت گرديد كه به همت سازمان همياري و اداره راهداري مشكلات به صورت موقت رفع شده، اما نياز است با نگاه ويژه مديريت ارشد استان اين خسارات به طور كامل مرتفع گردند.
18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal