فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/03/12
عملكرد شهرداري خرم آباد در بازسازي پل ها و معابر خسارت ديده از سيل رضايت بخش نيست عملكرد شهرداري خرم آباد در بازسازي پل ها و معابر خسارت ديده از سيل رضايت بخش نيست
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، اسد عبداللهي صبح امروز و پس از بازديد از پل هاي اناري،بهداري و پل سنگي آيت الله كمالوند، مسير دسترسي به 60 متري و مجتمع مسكن مهر كمالوند ، ضمن انتقاد از وضعيت بلا تكليف اين معابر خسارت ديده ،گفت: پس از وقوع سيل و به دنبال بازديد هاي متعدد، در قالب مكاتبات و تاكيدات اداري، وضعيت بلا تكليف خسارات ناشي از سيل در شهر خرم آباد به شهرداري اعلام شد اما متاسفانه با گذشت نزديك به دو ماه از سيل فروردين ماه سال جاري، هنوز برخي مشكلات شهري ناشي از اين واقعه از جمله پل ها و معابر تخريب شده يا خسارت ديده پا برجاست.
فرماندار خرم آباد ادامه داد: مسير ورودي خضر و بهشت الرضا نيز كه به دليل تخريب ديواره ي ساحلي خرم رود در سيل بهمن ماه سال گذشته مسدود گرديده، هنوز بازسازي و بازگشايي نشده و به همين دليل تردد در اين مسير با مشكلاتي روبروست.
وي افزود: تسهيل تردد وسايل نقليه در سطح شهر منوط به رفع مشكلات اين پل ها و معابر خسارت ديده است كه در طول اين مدت هيچگونه اقدامي براي بهبود وضعيت شان صورت نگرفته است.
فرماندار خرم آباد تصريح كرد: لزوم مديريت آب هاي زير زميني جاري شده در سطح معابر اصلي به خصوص در مركز شهر از ديگر موضوعاتي است كه شهرداري خرم آباد هنوز موفق به حل آن نشده و اين موضوع موجب نارضايتي مردم از عملكرد مسئولين شده است .
عبداللهي در پايان تاكيد كرد: شوراي شهر به عنوان نماينده مردم و ناظر بر عملكرد شهرداري و سازمان هاي زير مجموعه،بايد به اين موضوع ورود كرده تا در كمترين زمان ممكن اين مشكلات مرتفع شوند.
12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal