فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/02/29
تقدير رييس سازمان نشر آثار و ارزشهاي مشاركت زنان در دفاع مقدس كشور از فرماندار خرم آباد تقدير رييس سازمان نشر آثار و ارزشهاي مشاركت زنان در دفاع مقدس كشور از فرماندار خرم آباد
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، صبح امروز، سرهنگ حجت الله ناصر پور مدير كل حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس استان به همراه هياتي از كاركنان اين بنياد پس از ديدار با فرماندار خرم آباد،مراتب تقدير رييس سازمان نشر آثار و ارزشهاي مشاركت زنان در دفاع مقدس كشور از حمايت هاي اسد عبداللهي، فرماندار خرم آباد را به وي اعلام نمود.
سرهنگ ناصر پور در اين مراسم با اشاره به بازديد اميد بخش فرماندار خرم آباد از پروژه موزه و مركز فرهنگي دفاع مقدس استان،گفت: حفظ و ترويج ارزش هاي دفاع مقدس يكي از مهمترين اركان بقاي نظام مقدس جمهوري اسلامي است.
وي افزود: در پي حمايت هاي گسترده فرمانداري شهرستان خرم آباد از فعاليت هاي مرتبط با ارزش هاي دفاع مقدس در حوزه ي بانوان، رئيس سازمان نشر آثار و ارزشهاي مشاركت زنان در دفاع مقدس كشور از حمايت هاي فرماندار تقدير نموده و ابراز اميدواري كرده است كه اين حمايت ها تداوم داشته باشد.
اسد عبداللهي، فرماندار خرم آباد نيز در اين مراسم، ارزش هاي دفاع مقدس را از مطلوب ترين ارزش هاي مورد قبول در كشور عنوان كرد و ابراز داشت: ارزش هاي دفاع مقدس بايد تبديل به فرهنگ عمومي جامعه شود.
وي تصريح كرد: كشور ما بيش از حوزه هاي عمراني و اقتصادي نيازمند كار فرهنگي و اجتماعي است، و حفظ و نشر آثار و ارزش هاي دفاع مقدس مي تواند غناي فرهنگي كشور ما را قوام بيشتري ببخشد.
فرماندار خرم آباد سپس به موضوع سيل اخير و خسارت هاي ناشي از اين حادثه در شهرستان اشاره كرد و گفت : آنچه در جريان اين حادثه، بيشتر از مشكلات و خسارت هاي به وجود آمده ،به منصه ظهور نشست فرهنگ نوع دوستي و دستگيري از حادثه ديدگان بود كه به شكلي پر رنگ و چشمگير خود را نشان داد.
در پايان اين مراسم لوح تقدير مريم مجتهدزاده، رئيس سازمان نشر آثار و ارزشهاي مشاركت زنان در دفاع مقدس كشور به فرماندار شهرستان خرم آباد اهداء شد.
10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal