فرمانداری شهرستان خرم آباد
1398/02/14
رسانه كاربردي ترين ابزار ايجاد همبستگي است رسانه كاربردي ترين ابزار ايجاد همبستگي است
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، اسد عبداللهي در آيين آغاز به كار پايگاه خبري تحليلي اقتصاد لرستان كه صبح امروز با حضور مدير كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري لرستان،رئيس سازمان فرهنگي،اجتماعي،ورزشي خرم آباد و اصحاب رسانه و مطبوعات در سالن جلسات شماره 2 اين فرمانداري برگزار شد،گفت: در هر جامعه انساني چهار گروه اقتصادي،فرهنگي،اجتماعي و سياسي وجود دارد كه افراد در قالب آن به خدمت رساني مشغولند.
وي افزود: زير بناي توسعه در اين چهار حوزه،فرهنگ است و تغيير در حوزه فرهنگ لازمه تغيير در ساير اين حوزه هاست.
فرماندار خرم آباد تصريح كرد: در حوزه فرهنگ نيز موضوع ارتباطات و اطلاع رساني بسيار مهم و كاربردي است كه زمينه ساز ايجاد دانايي در جامعه مي شود.
عبداللهي با اشاره به نقش كاربردي رسانه ها در موضوع آگاهي بخشي و اطلاع رساني، تاكيد كرد: همبستگي و وحدت در هر جامعه اي پيش شرط توسعه است و رسانه كاربردي ترين ابزار ايجاد همبستگي در جامعه به شمار مي آيد.
وي اذعان داشت: يكي از مهمترين وظايف رسانه ها و مطبوعات،نقد سازنده و صادقانه است كه كاملا با باور هاي ديني ما يعني موضوع امر به معروف و نهي از منكر هم بپوشاني دارد.
فرماندار خرم آباد تاكيدكرد: رسانه ها بايد به اين موضوع توجه داشته باشند كه نقد در صورتي سازنده خواهد بود كه صادقانه و با ادبيات درست بيان شود و در غير اين صورت كاركرد اصلي خود كه همان اصلاح امور است را از دست خواهد داد.
عبداللهي در پايان ضمن آرزوي موفقيت براي دست اندر كاران پايگاه خبري تحليلي اقتصاد لرستان،خاطر نشان ساخت: امروز اصلي ترين مشكل كشور در حوزه اقتصاد است و براي مقابله با آن بايد دولت و مردم همسو و هماهنگ حركت كنند كه رسانه ها و مطبوعات در ايجاد اين رويه،نقشي غير قابل انكار را ايفا مي كنند.

8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal