فرمانداری شهرستان خرم آباد
1397/10/10
سفر استاندار لرستان به شهر هاي زاغه وبيرانشهر /img/NoImage.jpg
🔹برگزاري جلسه شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان در بخش زاغه و بيرانوند

دكتر خادمي استاندار لرستان همراه با دكتر بيرانوندي نماينده خرم آباد و چگني در مجلس شوراي اسلامي، معاونين،مشاورين و مديران ستادي استانداري، دكتر عبدالهي فرماندار خرم آباد و مديران دستگاههاي اجرايي به منظور ديدار با مردم و برگزاري جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه، به شهر هاي زاغه و بيرانشهر سفر كردند.
بررسي و رسيدگي به مشكلات و مسائل مردم با حضور مسئولين ذيربط از اهداف اين سفر است.

پس از برگزاري جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به رياست استاندار،دكتر خادمي با مردم اين بخش ديدار و گفتگو كرد.

استاندار: بودجه لرستان نسبت به كشور مطلوب است

 

استاندار لرستان از بودجه عمراني 700 ميلياردي براي سال 98 استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد: دكتر سيد موسي خادمي عصر شنبه در حاشيه جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان كه در بخش زاغه از توابع خرم آباد برگزار شد، اظهار كرد: امروز در اين جلسه 37 طرح تصويب رسيد كه بيشتر در حوزه‌هاي راه‌هاي روستايي، روشنايي معابر، بهداشت و درمان، كشاورزي و اجراي طرح روستايي توسط بنياد مسكن بود.

 

وي ادامه داد: مديران وعده دادند كه مصوبات را اجرايي كنند و از مردم مي‌خواهيم ناظر اجراي اين طرح‌ها باشند.

 

استاندار لرستان بيان كرد: متن اين مصوبات از طريق سازمان مديريت و برنامه ريزي استان منتشر خواهد شد تا مشخص شود كدام دستگاه در انجام كار كوتاهي كرده است.

 

 وي افزود: بر اين اساس عملكرد دستگاه‌ها و مديران ارزيابي خواهد شد.

 

دكتر خادمي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه بودجه ساليانه استان‌ها افزايش مطلوبي نداشته است، تصريح كرد: با توجه به بودجه‌اي كه در كشور براي استان‌ها درنظر گرفته شده است، لرستان وضعيت مطلوبي دارد.

 

 وي گفت: همه مسئولين از جمله نمايندگان مجلس و مديران دستگاه‌ها تلاش كرديم كه بودجه استان را افزايش بدهيم اما به دليل وضعيت نامطلوب كشور در برخي حوزه‌ها آنچه مدنظر ما بود حاصل نشد.

 

استاندار لرستان با اشاره به اينكه نمي‌توان به طور دقيق بودجه استان را بيان كرد، افزود: اعتبارات استاني، نفت و گاز و توازن منطقه‌اي حدود 700 ميليارد تومان است كه بودجه عمراني محسوب مي‌شود.

 

وي بيان كرد: بودجه بخش‌هاي مختلف متفاوت و در بعضي موارد كم يا زياد بوده و البته در مجموع وضعيت استان نسبت به كشور خوب است.

 

  
 
16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal