فرمانداری شهرستان خرم آباد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/05/02
راه دسترسي به مجتمع كشت و صنعت لرستان نيازمند تعريض است  راه دسترسي به مجتمع كشت و صنعت لرستان نيازمند تعريض است
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، امين طولابي در اين جلسه كه صبح امروز در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد، گفت: اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان بايد اقدامات لازم در جهت تعريض و بهسازي راه دسترسي به مجتمع كشت و صنعت را در اسرع وقت انجام دهد.
معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري خرم آباد ادامه داد: مديران مجتمع براي تكميل كادر نيروي انساني خود بايد از ظرفيت شهرستان و استان بهره بگيرند و نيروهاي متخصص بومي در اولويت باشند.
وي تصريح كرد: نگاه ويژه به توانمندي و ظرفيت هاي گردشگري در خود مجتمع و مناطق اطراف آن مي تواند هم معرف خوبي براي اين مجموعه باشد و هم بخشي از هزينه ها را جبران كند.
معاون فرماندار خرم آباد سپس به مشكل آب مصرفي مجتمع كشت و صنعت اشاره كرد و اذعان داشت: بخش عمده اي از آب مصرفي اين مجتمع از سراب چنگايي برداشت مي شود كه در مسير انتقال نيز تعدادي از روستاهاي مجاور از آن بهرمند مي شوند، لذا ضروري است كه شركت آب و فاضلاب روستايي در جهت ارتقاء كيفيت آب شرب اين روستاها اقدام كرده و اهالي منطقه نيز در راستاي خريد امتياز آب شرب همكاري لازم را بعمل آورند.
طولابي در پايان خاطر نشان ساخت: به صورت جدي پيگير رفع مشكلات مجتمع كشت و صنعت خرم آباد هستيم و مسئولين استان نيز نگاه ويژه اي به اين مجموعه دارند.
تعداد بازدید : 126
Powered by DorsaPortal