فرمانداری شهرستان خرم آباد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/04/08
بررسي مشكلات منطقه تفريحي آبشار بيشه در ستاد مديريت بحران شهرستان خرم آباد  بررسي مشكلات منطقه تفريحي آبشار بيشه در ستاد مديريت بحران شهرستان خرم آباد
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان خرم آباد در ساعت23 شامگاه شنبه هشتم تير ماه به رياست اسد عبداللهي، فرماندار خرم آباد تشكيل شد تا مشكلات پيش روي منطقه تفريحي آبشار بيشه مورد بررسي قرار گرفته و تصميمات لازم اتخاذ گردد.
در ابتداي اين جلسه، اسد عبداللهي فرماندار خرم آباد، گفت: متاسفانه از ابتداي سال جاري تاكنون شش نفر از گردشگران حاضر در اين منطقه به دليل عدم توجه به تابلوهاي هشدار دهنده و همچنين تذكرات عوامل اجرايي، در آب هاي خروشان منطقه غرق شده و جان خود را از دست داده اند كه اين آمار در قياس با سالهاي قبل نگران كننده است.
فرماندار خرم آباد تاكيد كرد: به دنبال اين هستيم كه در راستاي جلوگيري از افزايش تعداد تلفات و همچنين يافتن اجساد ساير غرق شدگان از توان شهرداري، هلال احمر و اداره كل ورزش و جوانان بهره گرفته و در قالب يك جدول زمانبندي حضور عوامل اين دستگاه ها در منطقه را ساماندهي نماييم.
وي با تاكيد بر اينكه دهياري در حال حاضر به ناچار مديريت منطقه را بر عهده گرفته، تصريح كرد: آبشار بيشه پس از قلعه فلك الافلاك گردشگر پذيرترين جاذبه استان بوده و لازم است كه اداره كل ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان در خصوص مديريت آن پاي كار آمده و برنامه ريزي بهتري داشته باشد.
عبداللهي خاطر نشان ساخت: نظارت بر قيمت كالاها و مكان هاي اسكان گردشگران نيز از ديگر ضرورياتي است كه در اين جلسه مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد دستگاه هاي متولي در اسرع وقت به اين موضوع ورود كنند.
تعداد بازدید : 124
Powered by DorsaPortal