فرمانداری شهرستان خرم آباد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/04/07
بازديد فرماندار خرم آباد از منطقه تفريحي آبشار بيشه  بازديد فرماندار خرم آباد از منطقه تفريحي آبشار بيشه
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، اسد عبداللهي،فرماندار خرم آباد عصر امروز به همراه امين طولابي، معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري، علي اكبر جاهد بخشدار سپيددشت و فرمانده پاسگاه سپيددشت امكانات و وضعيت منطقه تفريحي آبشار بيشه را مورد بازديد قرار داد.
فرماندار خرم آباد پس از اين بازديد گفت: متاسفانه علي رغم نصب تابلو هاي هشدار دهنده و بازدارنده و همچنين تاكيد عوامل حاضر در تفريحگاه آبشار بيشه، از ابتداي سال تا كنون شاهد غرق شدن پنج تن از هم استاني ها و هموطنان در آبهاي اين منطقه بوده ايم كه نشات گرفته از بي احتياطي و عدم توجه مسافران به هشدارهاي صورت گرفته است.
وي تصريح كرد: در آينده نزديك در كارگروه گردشگري مشكلات و كاستي هاي موجود در اين منطقه تفريحي مطرح و تصميمات لازم اتخاذ خواهد شد.
عبداللهي افزود: با توجه به تردد اكثر مسافران خارج از استان در مسير دسترسي منطقه آبستان به آبشار بيشه و كيفيت نامناسب برخي از نقاط اين مسير لازم است اين موضوع به طور ويژه در دستور كار قرار گيرد.
فرماندار خرم آباد سپس ابراز داشت: كمبود امكانات بهداشتي و اسكان مسافران از ديگر مشكلات موجود است كه بايد در جهت خدمت رساني بهتر به بازديد كنندگان مرتفع گردد.
عبداللهي در پايان خاطر نشان ساخت: با توجه به اينكه در ايام تعطيلات نزديك به 2000 خودرو در اين منطقه تفريحي تردد مي كنند، ايجاد يك پاركينگ دائمي و استاندارد در اين منطقه از ضروريات است
تعداد بازدید : 110
Powered by DorsaPortal