فرمانداری شهرستان خرم آباد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/03/07
غني سازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان آسيب هاي اجتماعي را كاهش مي دهد غني سازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان آسيب هاي اجتماعي را كاهش مي دهد
به گزارش روابط عمومي فرمانداري خرم آباد، اسد عبداللهي در جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان كه پيش از ظهر امروز در سالن جلسات شماره دو فرمانداري برگزار شد، گفت: غني سازي اوقات فراغت مي تواند علاوه بر پر كردن ايام تعطيلات جوانان و نوجوانان هم جنبه ي آموزشي داشته باشد و هم موجب كاهش آسيب هاي اجتماعي در فصل تابستان شود.
فرماندار خرم آباد تصريح كرد: نزديك به 10 دستگاه اجرايي در شهرستان در اين زمينه نقش ايفا مي كنند كه لازم است با هماهنگي بيشتر، برنامه ي مدون را براي غني سازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان طراحي و اجرا كنند.
وي تاكيد كرد: در اين راستا،دستگاه هاي مجري بايد طي هفته آينده برنامه هاي خود را به اين فرمانداري اعلام نمايند.
عبداللهي ادامه داد: يك تيم سه نفره متشكل از نماينده فرمانداري شهرستان، نماينده ورزش و جوانان و نماينده دستگاه مرتبط،نظارت بر فعاليت متوليان اين موضوع در شهرستان را بر عهده خواهند داشت كه گزارشات خود را به طور منظم به دبير ستاد ارائه مي دهند.
فرماندار خرم آباد اذعان داشت: بخشداري هاي تابعه نيز بايد با تشكيل ستاد در بخش هاي خود، برنامه ريزي لازم را در اين خصوص انجام دهد.
عبداللهي در پايان با تاكيد بر نقش غير قابل انكار فعاليت هاي فرهنگي و اجتماعي در شكل گيري شخصيت جوانان و نوجوانان، خاطر نشان ساخت: فرهنگ زير بناي .توسعه است و فعاليت هاي فرهنگي و اجتماعي زمينه ارتقاع همه جانبه جامعه را فراهم مي سازد
تعداد بازدید : 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal