اداره كل امور اداري و مالي
پيگيري تامين اعتبار به منظور بازسازي خسارات وارده به ساختمان ها،تجهيزات اداري فرمانداري ها و بخشداري هاي تابعه در اثر سيلاب
پيگيري تامين اعتبار به منظور بازسازي خسارات وارده به ساختمان ها،تجهيزات اداري  فرمانداري ها و بخشداري هاي تابعه در اثر سيلاب مديركل امور اداري و مالي از پيگيري تامين اعتبار به منظور بازسازي خسارات وارده به ساختمان و تجهيزات اداري فرمانداريهاي پلئختر و چگني خبر داد.

مديركل امور اداري و مالي استانداري در حاشيه جلسه هماهنگي جهت انجام امور اداري در جمع كاركنان اداري و مالي اظهار داشت:خوشبختانه با تدبير و دور انديشي اين اداره كل سال گذشته ابنيه كليه ساختمانهاي استانداري و واحدهاي تابعه در مقابل حوادث طبيعي نزد شركت بيمه معلم، بيمه شدند و با بروز سيلاب فروردين ماه،شركت بيمه مذكور موظف به جبران خسارات وارده شده است. در همين راستا بازديد از ساختمان هاي آسيب ديده در حال انجام است و بلافاصله پس از آن جبران خسارات وارده انجام خواهد شد.

خسارات وارده به ساختمان ها،تاسيسات،تجهيزات اداري و خودروهاي آسيب ديده از سيل اخير نيز برآورد شده اند كه پيگيري هاي لازم به منظور تامين اعتبار از طريق معاونت محترم توسعه مديريت و منابع استانداري با وزارت كشور در حال انجام است.

1398/02/14
Powered by DorsaPortal