فرمانداری شهرستان خرم آباد
1396/11/14
اوضاع نامناسب لرستان در بحث بهبود فضاي كسب‌وكار اوضاع نامناسب  لرستان در بحث بهبود فضاي كسب‌وكار
سيدموسي خادمي ظهر امروز در جلسه شوراي اداري اين شهرستان بيان كرد: بايد ياد و خاطره امام راحل را گرامي داشت چرا كه آرزوي چندين هزار ساله شيعيان را عملي كرده و در سال 57 حكومت شيعيان شكل گرفت و اكنون شاهد برجسته شدن جايگاه كشورمان هستيم.
وي ادامه داد:همه ما بايد قدردان اين نعمت بوده و تلاش كنيم كه آرمان‌هاي امام و انقلاب را محقق كنيم چرا كه هنوز راه درازي در پيش داريم.
استاندار لرستان عنوان كرد: نكته مهمي كه در شخصبت امام وجود داشت اين بود كه امام خود را خدمت گذار مردم مي‌دانست و در مقابل آنها خاضعانه عمل مي‌كرد و مسوولان نيز امروز بايد خدمت گذار مردم باشند و اگر نگاه اين چنيني داشته باشيم مي‌توان به موفقيت دست يافت و خدمت رساني به مردم افتخار بزرگي است و بايد قدر اين نعمت و جايگاه را بدانيم.
خادمي اظهار داشت:ارتقا شاخص‌هاي خدمت گذاري به مردم بايد در دستور كار مسوولان قرار گيرد و اين موضوع در مورد مديران شهرستاني بيشتر صدق مي‌كند و در نتيجه نقش اين مديران در ارتقا روحيه خدمت گذاري بسيار بالاست.
وي ادامه داد: البته نيازهايمان تا حدودي نامحدود بوده و منابعمان محدود است و بايد بتوان حداكثر درخواست‌ها و نيازها را انجام داد.
اين مسوول افزود: شهرستان خرم‌آباد اهميت بالايي دارد چرا كه مركز و پيشاني استان بوده و به نوعي مي‌گويم كه خرم‌آباد بزرگترين شهر لرنشين كشور بوده و پايتخت لرهاي كشورهاي است بايد به يك شهر خوب و با قابليت بالا تبديل شود.
استاندار لرستان در ادامه با اشاره به اينكه خرم‌آباد استعدادهاي اوليه را براي تبديل شدن به شهر خوب و كلانشهر را دارد، افزود: كمتر شهري را در كشور مي‌توان پيدا كرد كه اين ويژگي‌ها را داشته باشد.
خادمي عنوان كرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده ساماندهي قلعه فلك الافلاك به طور كانل تعيين تكليف شده واعتبار لازم براي اجراي اين موضوع در نظر گرفته شده است.
وي گفت: با ساماندهي اطراف قلعه ارزش اين بنا از چندين كارخانه بسيار بزرگ ارزشمند خواهد بود.
اين مسوول اظهار داشت: مطالعات ساماندهي رودخانه تمام شده و بخش‌هايي از آن اجدايي خواهد شد.
استاندار لرستان در ادامه با اشاره به برنامه دولت براي بارسازي بافت‌هاي فرسوده، افزود: خرم‌آباد يكي از شهرهايي هستيم كه بيشترين جمعيت‌هاي حاشيه نشين را داشته و اميدواريم در سال 97 بازساي چند محله در اين شهر را آغاز كنيم.
خادمي گفت: متاسفانه مديران مركز استان به نوعي زيرپوشش مديران كل قرر مي‌گيرند و بايد ار اختيارات لازم برخوردار باشند و راه توسعه سرمايه گذاري بخش خصوصي است.
وي گفت: مديران بايد به سرمايه گذاري احترام گذاشته و از تنگ نظري اجتناب كنند و انتظار مي‌رود مديران شهرستاني حمايت از سرمايه گذاران در اولويت اول قرار داشته باشد.
استاندار خاطرنشان كرد:در ارزيابي‌هايي كه استان‌ها در زمينه بهبود فضاي كسب و كار صورت گرفته لرستان بدترين استان بوده كه البته ما به اين موضوع اعتراض كرده‌ايم و اين آمار نشان مي‌دهد وضعيت بدتر شده كه اين موضوع به هيچ عنوان پذيرفتي نيست
تعداد بازدید : 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal