استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ بهمن
استاندار لرستان: مديران ريسك‌پذير نگران نباشند 1398/05/28
استاندار لرستان: مديران ريسك‌پذير نگران نباشند
استاندار لرستان: مديران ريسك‌پذير نگران نباشند

استاندار لرستان از دستگاه‌هاي نظارتي درخواست كرد كه قدرت ريسك مديران را نگيرند.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيدموسي خادمي در شوراي اداري استان كه براي تكريم و معارفه معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي برگزار شد طي بخش ديگري از سخنان خود به هفته دولت اشاره كرد و افزود: دستگاه‌هاي اجرايي خدمات خود را در طول اين هفته به مردم منتقل و بيان كنند.

وي از رسانه‌ها درخواست كرد در كنار مسئولان اين پيام را به مردم برسانند كه علي‌رغم تمام محدوديت‌ها و مشكلات در حال تلاشيم تا كارها را به خوبي انجام دهيم.

دكتر خادمي خطاب به مديران بيان كرد: تنها به افتتاح و كلنگ‌زني پروژه‌ها طي اين ايام اكتفا نكنيد و برنامه‌هاي فرهنگي و روابط خارجي دولت را نيز مورد بحث قرار دهيد.

استاندار لرستان با تاكيد بر اينكه در تمامي جوانب بايد فعال بود، ادامه داد: هر كسي در حوزه كاري خود خدماتش را تشريح كند.

وي خاطرنشان كرد: تاكيدمان در دولت و به‌ويژه لرستان برگزاري انتخاباتي سالم است و بايد مردم را به اين مهم اميدوار كنيم.

دكتر خادمي با بيان اينكه براي برگزاري انتخاباتي با دقت و كيفيت قابل قبول نياز است كه مقدمات آن نيز فراهم شود، اضافه كرد: بي‌طرفي را از دولت، استاندار، دستگاه‌هاي اجرايي و استانداري آغاز كرده‌ايم و طرف‌داري از كسي يا جناحي را نمي‌پذيريم.

استاندار لرستان بيان كرد: خوشحال مي‌شويم كه سليقه ما راي بياورد اما كار خلافي انجام نداده و از راي مردم حمايت و صيانت مي‌كنيم.

وي تاكيد كرد: همه افراد و وابسته‌هاي به نظام نيز بايد تلاش كنند كه بي‌طرفي در اين انتخابات رعايت شود.

دكتر خادمي در ادامه به اعتبارات سيل اشاره كرد و با بيان اينكه اين رقم تنها در حوزه زيرساخت‌ها نزديك به 900 ميليارد تومان بوده كه تقريبا 60 درصد آن تخصيص يافته است، افزود: همچنين براي ساير حوزه‌ها نيز بودجه تعيين شده كه از اعتبارات معمول بيشتر است.


استاندار لرستان خاطرنشان كرد: در اين رابطه اگر عادي كار كنيم نمي‌توانيم اقدام خاصي انجام دهيم؛ ابتداي هر كاري بايد سرعت و قدرت ريسك خود را بالا ببريم.

وي به دستگاه‌هاي نظارتي توصيه كرد كه قدرت ريسك مديران را نگيرند و با همفكري براي انجام هر چه زودتر پروژه‌ها اقدام كنند.

دكتر خادمي با بيان اينكه اميدواريم كه در هفته اول شهريور آغاز تمامي پروژه‌هاي سيل را داشته باشيم، اضافه كرد: هم‌اكنون پيگيري‌ رديف‌هاي متفرقه شروع شده چراكه در حال توزيع هستند.

مدير ارشد لرستان با اشاره به اينكه توزيع اين رديف فرمول خاصي ندارد، گفت: طريقه جذب بستگي به استان و ريسك‌پذيري دستگاه دارد كه انتظار مي‌رود مديران با قدرت تعامل، تلاش خود را براي جذب آن به كار بندند.

وي با بيان اينكه كسي جرات شروع پر‌و‌ژه‌ نداشته باشد چيزي دريافت نخواهد كرد، افزود: يكي از معيارهاي ارزيابي مديران همين موضوع بوده و هست و اگر نتوانند سهم خود را از اعتبارات ملي بگيرند با آنان برخورد مي‌شود.

دكتر خادمي خاطرنشان كرد: هم‌اكنون دولت در شرايط سخت مالي نزديك به 50 درصد پروژه‌هاي عمراني را تخفيف داده و قابل قبول نيست مديري نتواند از اين فرصت استفاده كند.


استاندار لرستان بيان كرد: عمده اعتبارات به صورت اوراق است و سال گذشته در اين رابطه استان خوب اقدام كرد؛ حال نيز انتظار مي‌رود از هم‌اكنون شروع كنند.

وي با بيان اينكه هر مديري در كارش ممكن است جابجايي‌هايي داشته باشد كه مرجع بررسي وجود دارد، گفت: مدير اگر در جايي بحث استفاده شخصي نباشد نبايد دستش بلرزد و بايستي قدرت ريسك داشته باشد.

دكتر خادمي تاكيد كرد: مديران ريسك‌پذير نبايد نگران باشند و كار خود را با قدرت پيش ببرند.
54 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه